Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Rumah / Semua Lampiran / Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Penerangan Produk


Niuil 3 ton Maklumat Trak Forklift Diesel

1. Enjin: 3 tan harga diesel diesel dengan enjin Jepun ISUZU dan YANMAR

2. Ketinggian lif: 3.0m, 3.5m, 4m, 4.5m, 5m dan 6m

3. Menggunakan teknologi TCM, enjin Diesel / Gasoline / LPG adalah pilihan

4. Mast: tiang lebar 2-peringkat, tiang angkat bebas 2-peringkat dan tiang angkat bebas 3-peringkat

5. Peralihan sampingan: jenama China dan Cascade

6. Tayar: Tayar pepejal, tayar tanpa tanda putih, tayar depan Double

7. Reka bentuk ruang petak pilihan untuk keperluan pelanggan khas

8. Pilihan A / C dan pemanasan untuk keselesaan pengendali dalam mana-mana persekitaran kerja

9. Lebih lama garpu

Niuli will be your best choose.

1. Pengalaman pembuatan: Lebih daripada 10 tahun
2 Kelebihan: Kawalan kualiti dalam setiap butiran produk. Kami membekalkan alat ganti kepada hampir semua jenama forklift di China.
3. Apa yang kami hasilkan: Setiap bahagian ganti, dan pemasangan forklift.
4. Komitmen kami kepada pelanggan: Kualiti terbaik dan harga paling berpatutan, bukan harga terendah.

Ketua1ModelCPC30/

CPCD30

CPC35/

CPCD35

2Power TypeDiesel/GASDiesel/GAS
3Kapasiti dinilaiKg30003500
4Pusat bebanmm500500
Charactertic&

Dimensi

5Lifting heightmm30003000
6Saiz garpumm1070*125*451070*125*45
7Mast Tilt AngleDeg6 ° / 12 °6 ° / 12 °
8Front Overhang(Wheel center to fork face)mm500500
9Ground Clearance(Bottom Of Mast)mm126126
10Overall DimensionOverall length(with/without fork)mm3790/27003980/2890
11Lebar keseluruhanmm12301230
12Ketinggian jurang rendahmm21052105
13MastExtended height(with backrest)mm41104110
14Ketinggian penjaga atasmm21402140
15Turning Radius(outside)mm24152640
16Min. intersecting aislemm25002700
Prestasi17KelajuanTravel(Full/Empty load)km / h18/1918/19
18Lifting(Full/Empty load)mm / s460/540360/440
19Max.Gradeability%2020
Chassis20TayarDepan28X9-15-12PR28X9-15-12PR
21Belakang6.50-10-10PR6.50-10-10PR
22Tayar rodamm1650850
23Self Weightkg42804500
Power&

Penghantaran

24BateriVoltage/CapacityV / Ah12/12012/120
25EnjinModelC240C490BPGQC495G4JG2
26PengeluarISUZUXinchangQuanChaiISUZU
27Keluaran output / rpmkW/rpm34.3/250040/265042/265044/2450
28Rated torque/r.p.mNm/rpm137.7/1800160/1800-2000174/1980186/1600-1800
29Bilangan silinder4444
30Bore x Strokemm86x10290X10595x10595.4X107
31Pemindahancc2369267029803059
32Fuel Tank capacityL60606060
33PenghantaranTaipkanMachanical/HydraulicHidraulik
StageFWD/RVS1/1(2/2)/1/11/1(2/2)/1/1
34Operation Pressure for AttachmentMpa17.517.5

Video


 

, , ,