Dibuat di China Forklift Paper Roll Clamp untuk Dijual

Laman Utama / Semua Lampiran / Dibuat di China Forklift Paper Roll Clamp untuk Dijual

Dibuat di China Forklift Paper Roll Clamp untuk Dijual

Spesifikasi Produk


Lori Forklift Bateri Elektrik dengan Clamp Roll Paper
Kertas Penggulung Forklift untuk Dijual

Mengekalkan dan membalikkan apa-apa jenis kertas roll, filem roll, kayu, dan bar bulat, kabel, tali kabel, kain bukan tenunan, benang, roll kain, kain salutan dan benda bulat yang lain.
Forklift pengapit roll kertas direka dengan lengan pengapit yang dioptimumkan dan pad yang lebih nipis untuk mengelakkan kerosakan semasa mengepal di antara gulung dalam bekas, treler dan kereta api. Penglihatan yang sangat baik melalui lengan dan bingkai membolehkan produktiviti maksimum dan kerosakan roll minimum.

1. Struktur novel dan penglihatan pemandu yang sangat baik
2. Pad ultra tipis
3. Lengan pendek tetap atau laras
4. Kelajuan lengan cepat
5. Gear pusingan tugas berat yang tahan lama dengan galas bebola

ORDERNUMBER1.080011.080021.080031.080041. 1.080051.080061.08007
Jenis lenganLengan panjang pepejal
K2200205019502800255024502150
Julat Roll boleh laras (mm)200-1400200-1525200-1600200-1400200-1525200-1600200-1830
Panjang lengan panjang (mm)95310131047953100510981230
Panjang lengan pendek (mm)623685723624695739845
VCG (mm)362362362429429430431
ET (mm)228228228195195195195
HCG (mm)294322328267283285326
Berat (Kg)617638650733761778849

Kelebihan


Bahan berkualiti tinggi dengan struktur padat.
Reka bentuk tugas berat dengan highquality, berat dan dimensi kecil menjadikannya pintar.
Bateri berkapasiti tinggi, tahan lama dan kukuh.
Operasi yang selamat dan boleh dipercayai.

Video


Perincian Pantas


Keadaan: Baru
Tempat asal: Fujian, China (tanah besar)
Jenama: HUAMAI
Jenis: Lori Pallet Berkayak
Power Souce: AC Motor
Kapasiti Memuatkan Nilai: 2200Kgs
Maks. Mengangkat Ketinggian: 3000mm
Min. Mengangkat Ketinggian: 10mm
Panjang garpu: 1070mm
Lebar Fork: 122mm
Keseluruhan dimensi: 2600 * 1100 * 2150mm
Persijilan: ISO9001, CE dan SGS
Item Produk: Kipas Penggulung Kertas Forklift untuk Dijual
Borang Kuasa: Bateri
Muatkan Kapasiti: 2.2ton
Jarak Jauh: 550mm
Ketinggian yang semakin tinggi: 3000mm
Powered elektrik forklift Saiz garpu: 1070 * 122 * 35mm
Persijilan: ISO9001, CE dan SGS


G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!