Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Laman Utama / Semua Lampiran / Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Pengapit kadbod dengan Peralihan Hadapan

Penerangan Produk


Niuil 3 ton Maklumat Trak Forklift Diesel

1. Enjin: 3 ton diesel harga forklift dengan enjin Jepun ISUZU dan YANMAR

2. Ketinggian mengangkat: 3.0m, 3.5m, 4m, 4.5m, 5m dan 6m

3. Menggunakan teknologi TCM, enjin Diesel / Gasoline / LPG adalah pilihan

4. Mast: Tiang pemandangan lebar 2, tiang angkat bebas 2 dan tiang angkat bebas 3

5. Peralihan sampingan: jenama China dan Cascade

6. Tayar: Tayar pepejal, tayar tanpa tanda putih, tayar depan Double

7. Reka bentuk ruang petak pilihan untuk keperluan pelanggan khas

8. Pilihan A / C dan pemanasan untuk keselesaan pengendali dalam mana-mana persekitaran kerja

9. Garpu yang lebih panjang

Niuli akan menjadi pilihan terbaik anda.

1. Pengalaman pembuatan: Lebih daripada 10 tahun
Kelebihan 2: Kawalan kualiti dalam setiap butiran produk. Kami membekalkan alat ganti kepada hampir semua jenama forklift di China.
3. Apa yang kami hasilkan: Setiap bahagian ganti, dan pemasangan forklift.
4. Komitmen kami kepada pelanggan: Kualiti terbaik dan harga yang paling berpatutan, bukan harga terendah.

Umum1modelCPC30 /

CPCD30

CPC35 /

CPCD35

2Jenis KuasaDiesel / GASDiesel / GAS
3Kapasiti dinilaiKg30003500
4Pusat bebanmm500500
Karakteristik &

Dimensi

5Ketinggian mengangkatmm30003000
6Saiz garpumm1070 * 125 * 451070 * 125 * 45
7Mell Tilt AngleDeg6 ° / 12 °6 ° / 12 °
8Front Overhang (Pusat roda untuk menghadapi garpu)mm500500
9Pelepasan Ground (Bottom Of Mast)mm126126
10Dimensi KeseluruhanPanjang keseluruhan (dengan / tanpa garpu)mm3790 / 27003980 / 2890
11Lebar keseluruhanmm12301230
12Mast menurunkan ketinggianmm21052105
13Ketinggian MastExtended (dengan backrest)mm41104110
14Ketinggian penjaga atasmm21402140
15Menghidupkan Radius (di luar)mm24152640
16Min. lorong bersilangmm25002700
prestasi17MempercepatkanPerjalanan (Beban Penuh / Kosong)km / h18 / 1918 / 19
18Mengangkat (Beban Penuh / Kosong)mm / s460 / 540360 / 440
19Max.Gradeability%2020
Casis20TayarBarisan28X9-15-12PR28X9-15-12PR
21Belakang6.50-10-10PR6.50-10-10PR
22Jarak rodamm1650850
23Berat sendirikg42804500
Kuasa&

penghantaran

24BateriVoltan / KapasitiV / Ah12 / 12012 / 120
25EnjinmodelC102C490BPGQC495G4JG2
26pengeluarISUZUXinchangQuanChaiISUZU
27Keluaran output / rpmkW / rpm34.3 / 250040 / 265042 / 265044 / 2450
28Nilai tork / rpmNm / rpm137.7 / 1800160 / 1800-2000174 / 1980186 / 1600-1800
29Bilangan silinder4444
30Bore x Strokemm86x10290X10595x10595.4X107
31Anjakancc2369267029803059
32Kapasiti Tangki Bahan ApiL60606060
33penghantaranJenisMachanical / HydraulicHidraulik
Masa latihanFWD / RVS1/1(2/2)/1/11/1(2/2)/1/1
34Tekanan Operasi untuk LampiranMpa17.517.5

Video


, , ,
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!